VÍTEJTE V AGAVE

Okořeňte si trochu svůj život. S pýchou Vám oznamujeme otevření Agave, nové moderní mexické restaurace v Praze. Rádi Vás uvítáme a představíme Vám naši chutnou mexickou kuchyni a zároveň netradiční koktejly.

NAŠE JÍDLA

Od klasických tacos a burrito k autentickým mexickým jídlům, každé z nich je připraveno s láskou. Naše menu nabízí jak menší lehce kombinovaná jídla, tak hlavní chody.

NAŠE RESTAURACE

Jestli chcete zapůsobit, Agave je ta pravá volba. Příjemná atmosféra se stylovým osvětlením, dřevěným obložením a originálním barem je perfektním místem pro příjemné večeře s přátely či obědy s obchodními partnery.

Speciální nabidky

Polední nabídka Pondělí – Pátek
Každý týden pro vás připravujeme speciální polední nabídku od 12:00 do 15:00. Pro více informací navštivte sekci MENU

 

Glen Spicker

Glenn Spicker – Majitel

Američan Glenn Spicker pricestoval do Prahy v roce 1992 po svých studiích v Německu. Otevřel zde již řadu úspěšných restaurací, barů a kaváren jako U Malého Glena, Bohemia Bagel či Burrito Loco. Jeho dalsí projekty zahrnují pražské Muzeum komunismu a hudební klub Propaganda.
Otevřením restaurace Agave chce Glenn Pražanům představit moderní mexickou kuchyni. Sám o svém projektu říká: “Když cítíte vášeň, uskutečníte cokoliv“.

Christian Dolias – sestavení menu, zaškolení, inspirace

Christian se narodil na jihu Kalifornie, což ho pravděpodobně předurčilo k zájmu o autentickou kuchyni, a moderní mexické kuchyni se věnuje již 10 let. Za tu dobu otevřel svojí restauraci Desnudo Tacos, organizoval nebo se účastnil natřískaných BBQ na zadních dvorcích a kulinářských soutěží v karavanech, pop-up eventů v Las Vegas a dokonce se objevil i v pořadu Chopped televizní stanice Food Network. Christian je rovněž zakládajícím členem a prezidentem restauracce Cutthroat Culinary, která značně okořenila jídelní scénu Las Vegas.

agave christian_4354
agave interior_4493

Interiér

Interiér navrhl Zdeněk Sirový ( Zdenek Oysters bar, Fish and Chips ). Prezentuje kombinaci dřeva, stylového osvětlení a antických španělských dlaždic, stejně jako nástěnných maleb a koláží čímž spojuje klasické a moderní styly.

Lokalita:  Restaurace Agave se nachází v centru Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Agave nabízí autentická moderní mexická jídla a originální koktejly.